advertisements
Youtube to Mp3 Converter Reklam Alanı
advertisements
Youtube to Mp3 Converter Reklam Alanı
Youtube to Mp3 Converter, convert youtube to mp3 format whether site you can download videos. You can not only convert videos of amateur singers from our site.
Youtube to Mp3 Converter

Aydilge - Yine Ben Aşık Oldum 2013 HD


Dosyanız başarıyla alındı, şu anda işleniyor. İşlem bitince indirme linki görüntülenecektir.

Video bilgileri
"Yine Ben Aşık Oldum" Amatör videoklip Albüm: Yalnızlıkla Yaptım 2013 Yine ben aşık oldum Darmadağın yağmur oldum Kadıköy sahilinde esti ruhum rüzgar oldum Hey deli denizde her gece www.sendeyim.com Çıktık mehtaba aşk var diye Kalmamış, kalmamış da bile Ne bir huzur ne bir neşe Yüreğimi yaktım ben bu gece Bir deniz feneri ile Sahile vurdum ben bu gece Dalga gibi delice Yine ben aşık oldum Darmadağın yağmur oldum Kadıköy sahilinde esti ruhum rüzgar oldum Hey deli denizde her gece Çıktık mehtaba aşk var diye Kalmamış, kalmamış da bile Ne bir huzur ne bir neşe Yüreğimi yaktım ben bu gece Bir deniz feneri ile Sahile vurdum ben bu gece Dalga gibi delice Söz: Faika Sarp, Aydilge Sarp Müzik: Cem Sarıoğlu, Aydilge Sarp Aydilge - Yalnızlıkla Yaptım (2013) 1. Aydilge - Intro - Yükseliş Beste : Atakan Ilgazdağ 2. Aydilge - Aşk Paylaşılmaz Söz & Beste : Aydilge 3. Aydilge - Yine Ben Aşık Oldum Söz: Aydilge & Faika Sarp Beste : Aydilge & Cem Sarıoğlu 4. Aydilge - Yalnızlıkla Yaptım Söz : Aydilge Beste : Alen Konakoğlu 5. Aydilge - İstanbul Söz : Aydilge Beste : Aydilge & Cem Sarıoğlu 6. Aydilge - Aşk Acı Sever Söz & Beste : Aydilge 7. Aydilge - Haberin YokSöz & Beste : Aydilge 8. Aydilge - Akıllı Bir Deli Söz: Aydilge Beste : Aydilge & Cem Sarıoğlu 9. Aydilge - Demode Söz & Beste : Aydilge 10. Aydilge - Sorma Söz & Beste : Sezen Aksu Aydilge - Yine Ben Aşık Oldum amatör videoklip 2013 HD

Youtube Mp3 Dönüştürücü

Youtube Mp3 Dönüştürücü sitemezinden istediğiniz yotube videolarını mp3 formatında indirebilirsiniz.Youtube Mp3 İndirmek için bir programa ihtiyacınız yoktur.

Youtube Mp3 indirme işlemi anlık olarak yapılır ve bilgisayarınıza indirilir. Ancak Telif hakkı olan Youtube Mp3'lerini indirmeniz yasaktır.

Youtube Mp3 indirme siteizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. .